Batman

Tags: none
Als voorbereiding op de film Batman: Dark Knight, de film Batman Begins opnieuw bekeken. Vroeger verslond ik de stripboeken van Batman en sinds de eerste film van over Batman ben ik fan. Wat mij betreft kan de Batman-serie dan ook niet lang genoeg duren.

De serie wordt film na film spectaculairder en opnieuw heb ik genoten van Batman Begins. Alhoewel ik de sfeer van vooral de eerste Batman-film ook erg goed vond gelukt. Het tweede werk vond ik wat dat betreft wel een stukje minder. Strijd tussen goed en kwaad doet het altijd goed. Het somtijds moralistische ondertoontje neem ik maar voor lief, het hoort ook bij het karakter van de stripfiguur Batman.

Wanneer Bruce Wayne verandert in Batman, verandert zijn stem ook. En dat vind ik dan weer niet zo tof. Zijn stem wordt ineens zo laag dat het compleet anders is. Hoort ook bij het karakter natuurlijk.

Enniehoe, het vierde deel wacht ik met spanning af. Van anderen heb ik al gehoord dat het een film is die je niet moet afwachten om thuis te bekijken. In de bioscoop komt de film pas echt goed tot z’n recht. Oke, dus eerst in de bioscoop bekijken en daarna thuis. Moet ik maar gaan sparen voor een mooi groot scherm een geluidsinstallatie die een film als Batman tot z’n recht doet komen.

Leave a Reply